Vi er en gjeng engasjerte kreatører som brenner for faget vårt.

Hos oss liker vi å tenke høyt og jobbe bredt for å levere sterke produksjoner. Vi har erfaringen og kompetansen som gjør at vi våger å ta sjanser, og mikser strategi og kreativitet for å skape effekt og engasjement.

Anita Mæhre

Benjamin Bekken

Carina Wold

Eirikur Bjørnsson

Jens Westbye

Fotofaglig leder

jens@berre.no
+47 959 08 042

Jørgen Hatmyr

Knut Guttorm Jermstad

Kristin Pallin

Lasse Berre

Daglig leder og rådgiver

lasse@berre.no
+47 915 10 721

Lill Beate Mathisen

Prosjektleder og tekstforfatter

lill@berre.no
+47 951 53 173

Mari Haugum Krokan

Filmfaglig leder

mari@berre.no
+47 936 62 445

Maria Johnsen Tilset

Martin Vingen

Prosjektleder og markedsfører

martin@berre.no
+47 415 17 001

Monica Tronsvang

Prosjekt- og administrasjonsleder

monica@berre.no
+47 915 65 753

Morten Warholm Haugen

Kreativ leder og rådgiver

morten@berre.no
+47 452 04 102

Stig Arve Wærnes

Torkil Malvik Bidtnes

Illustratør og animatør

torkil@berre.no
+47 980 00 697

Øyvind R. Losnegard